Miejsce zgonu oraz miejsce, gdzie zwłoki są złożone jest szczególnie skażone i toksyczne. Należy je bardzo dobrze wyczyścić za pomocą specjalnych środków. Dezynfekcja po zmarłym jest absolutnie konieczna. W przypadku, gdy zwłoki leżały w domu, niemożliwe jest, aby rodzina miała mieszkać w pomieszczeniach, w których nie odbyła się dezynfekcja. Jest to szczególnie istotne w przypadkach, gdy po zmarłym pozostały jeszcze krew czy płyny ustrojowe.


Nasza firma stara się ulżyć rodzinie i zdjąć z niej ciężar posprzątania i odkażenia miejsca przebywania zwłok bliskiej osoby. Wykonujemy oczyszczanie miejsc, w których nastąpił zgon naturalny, samobójstwo czy też morderstwo. W wielu miejscach konieczne jest również przeprowadzenie ozonowania, które chroni przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów i wirusów.


Taki zabieg jest konieczny w przypadku pomieszczeń, w których zwłoki znajdowały się przez długi czas. Proces gnilny następuje bardzo szybko, dlatego w danym pomieszczeniu znajduje się wiele patogenów. Ozonowanie eliminuje również przykry zapach, którego jest bardzo trudno się pozbyć innymi sposobami. Wszelkie elementy, mające bezpośredni kontakt z rozkładającym się ciałem, oddajemy do utylizacji.

 


Świadczymy usługi DDD dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji na terenie miast:
RZESZÓW, ROPCZYCE, MIELEC, DĘBICA, JASŁO, KROSNO, GORLICE, STRZYŻÓW, BRZOZÓW, JAROSŁAW, KOLBUSZOWA, LEŻAJSK, ŁAŃCUT, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, PRZEWORSK, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI, LESKO, LUBACZÓW, NISKO, PRZEMYŚL, SANOK, TARNÓW, NOWY SĄCZ, JANÓW LUBELSKI, SANDOMIERZ.509 850 612

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Profesjonalne Usługi MORTYL. Firma zwalczająca prusaki, karaluchy, zwalczanie pluskiew, pcheł, meszek, zwalczanie szkodników żywności oraz szkodników magazynowych. Specjalizujemy się również w usuwaniu gniazd os i szerszeni – Rzeszów - województwo podkarpackie. Zwalczanie rybików, pcheł, odkomarzanie, zwalczanie komarów metodą zamgławiania, ozonowanie mieszkań i samochodów. Fumigacja, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami, System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, Program Zwalczania Szkodników (HACCP, IFS/BRC, AIB) Zwalczanie kretów, myszy, nornic.

Copyright © Mortyl 2017