Zdarzyło się Państwu jechać do pracy i nie zakręcić kranu? A może to sąsiad poszedł do pracy i niechcący zalał Państwu mieszkanie? A może w mieszkaniu pękła rura?Na pewno wielu osobom się to się zdarzyło. Jedyną receptą jest dezynfekcja. Jest to zabieg, dzięki któremu nie tylko osuszy się mokre ściany, sufity i podłogi, ale również zabezpieczy się pomieszczenie przed wilgocią i powstawaniem grzybów.


Samodzielna dezynfekcja po zalaniu jest mało skuteczna. Najczęściej grzyb i pleśń pojawia się nawet na kilka miesięcy po zalaniu. Nasza firma nie tylko pomaga zabezpieczyć się przed grzybami i drobnoustrojami po zalaniu wodą. Często zdarza się, że całe pomieszczenia zalane są zawartością rur kanalizacyjnych. W takich sytuacjach dezynfekcja jest bardzo istotna.


Używane przez nas środki pomagają pozbyć się nieprzyjemnego zapachu – nie maskują go, ale rzeczywiście trwale się go pozbywają. Dzięki ozonowaniu, które również tutaj wykorzystujemy, wiele sprzętów na pewno da się uratować – zostaną oczyszczone, odświeżone i pozbawione szkodliwych bakterii, grzybów i pleśni. Powietrze w wydezynfekowanym pomieszczeniu staje się zdrowe i świeże.

 


Świadczymy usługi DDD dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji na terenie miast:
RZESZÓW, ROPCZYCE, MIELEC, DĘBICA, JASŁO, KROSNO, GORLICE, STRZYŻÓW, BRZOZÓW, JAROSŁAW, KOLBUSZOWA, LEŻAJSK, ŁAŃCUT, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, PRZEWORSK, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI, LESKO, LUBACZÓW, NISKO, PRZEMYŚL, SANOK, TARNÓW, NOWY SĄCZ, JANÓW LUBELSKI, SANDOMIERZ.509 850 612

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Profesjonalne Usługi MORTYL. Firma zwalczająca prusaki, karaluchy, zwalczanie pluskiew, pcheł, meszek, zwalczanie szkodników żywności oraz szkodników magazynowych. Specjalizujemy się również w usuwaniu gniazd os i szerszeni – Rzeszów - województwo podkarpackie. Zwalczanie rybików, pcheł, odkomarzanie, zwalczanie komarów metodą zamgławiania, ozonowanie mieszkań i samochodów. Fumigacja, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami, System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, Program Zwalczania Szkodników (HACCP, IFS/BRC, AIB) Zwalczanie kretów, myszy, nornic.

Copyright © Mortyl 2017