Mysz

ZWALCZANIE MYSZY

Myszy są wyjątkowo uporczywymi gryzoniami. Wszędzie, gdzie się pojawią pozostawiają ogromne ilości kału oraz moczu, które mają szczególnie nieprzyjemny zapach. Zwalczanie myszy może odbywać się na wiele sposobów. Może to być metoda mechaniczna lub chemiczna. Deratyzacja, jaką wykonamy zależy od miejsca pobytu myszy, ich liczby oraz innych warunków.


Myszy lubią uwić sobie gniazdko z papieru oraz materiałów – w ten sposób niszczą wszelkie papierowe i materiałowe produkty. Świetnie sobie radzą również z gryzieniem drewna czy tynku. Kiedy więc mysz zagości w domu, można mieć pewność, że zniszczy wiele przedmiotów. Mysz, jak każdy gryzoń, jest niebezpieczna z medycznego punkt widzenia – przenosi bowiem liczne bakterie. Ze względu na to, że szuka pożywienia wśród pożywienia ludzkiego, jest ogromne ryzyko, że skazi właśnie produkty spożywcze, które później zje człowiek.


Szczególnie narażone na obecność myszy są miejsca, w których znajdują się duże zapasy jedzenia – na przykład magazyny, spiżarnie. W takich miejscach zawsze trzeba zdecydować się na przeciwdziałanie. Kiedy mysz znajduje się w bezpośrednim kontakcie z żywnością, jest ona już niezdatna do spożycia.

 

ZWALCZANIE SZCZURÓW

Szczur

Dla wielu ludzi szczur jest pięknym zwierzęciem domowym. Kiedy jednak w grę wchodzi szczur, który zaczyna zamieszkiwać nasze piwnice i pomieszczenia gospodarcze, wtedy nie można powiedzieć, że jest to urocze stworzenie.


Dlaczego zwalczanie szczurów jest koniecznością? Otóż szczur może roznosić różne, niebezpieczne dla człowieka, choroby. Poza tym żywi się praktycznie wszystkim, co spotka na swojej drodze – roślinami z ogrodu, mięczakami, rybami, żabami, pisklętami, jajami, padliną. Bardzo często padlinę przyciąga do swojej nory – dzięki temu nie powinna nikogo dziwić padlina leżąca w piwnicy, w której żyją szczury. Poza tym zazwyczaj działalność szczura wiąże się ze zniszczeniami – szukając pożywienia, psują opakowania,  zostawiają wszędzie swoje odchody.


Ze względu na to, że szczur jest bardzo inteligentny oraz posiada znakomity słuch, węch, smak, dotyk i pamięć, samodzielnie wykonana deratyzacja nie zawsze przynosi zadowalający efekt. Szczury są ostrożne i zazwyczaj na swoje wędrówki wybierają się tylko w towarzystwie innych szczurów. Polowanie na szczury lepiej pozostawić specjalistom. Nasza firma daje gwarancję wykrycia i zniszczenia każdego szczura.


Masz problem z myszami lub szczurami? Jak szybko pozbyć się szczura czy mysz z magazynu, lokalu, sklepu, zakładu? Nasza metoda jest bardzo szybka oraz bardzo skuteczna!!! Nasz firma nie rozkłada trutek, łapek, klatek, lepów! Nie ścigamy go po całym lokalu z kijem, nasza metoda jest pionierska i szybka, oraz bardzo dyskretna. Nie narażamy klienta na nie przyjemności związane z odorem strutego gryzonia czy niebezpiecznymi sytuacjami związanymi ze stanięciem oko w oko ze szczurem, czy przewaleniem/przesunięciem/wyniesieniem całej zawartości pomieszczeń by go złapać. Z naszego doświadczenia wasz problem może być rozwiązany nawet już po kilkunastu, a nawet kilku godzinach. Poniższych filmik prezentuje naszą metodę. Świadczymy usługi DDD dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji na terenie miast:
RZESZÓW, ROPCZYCE, MIELEC, DĘBICA, JASŁO, KROSNO, GORLICE, STRZYŻÓW, BRZOZÓW, JAROSŁAW, KOLBUSZOWA, LEŻAJSK, ŁAŃCUT, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, PRZEWORSK, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI, LESKO, LUBACZÓW, NISKO, PRZEMYŚL, SANOK, TARNÓW, NOWY SĄCZ, JANÓW LUBELSKI, SANDOMIERZ. 

509 850 612

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Profesjonalne Usługi MORTYL Firma zwalczająca prusaki, karaluchy, zwalczanie pluskiew, pcheł, meszek, zwalczanie szkodników żywności oraz szkodników magazynowych. Specjalizujemy się również w usuwaniu gniazd os i szerszeni – Rzeszów - województwo podkarpackie. Zwalczanie rybików, pcheł, odkomarzanie, zwalczanie komarów metodą zamgławiania, ozonowanie mieszkań i samochodów. Fumigacja, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami, System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, Program Zwalczania Szkodników (HACCP, IFS/BRC, AIB) Zwalczanie kretów, myszy, nornic.

Copyright © Mortyl 2017