Zamgławianie magazynów

Mamy Państwu do zaoferowania usługi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji metodą zamgławiania termicznego - najbardziej zaawansowaną zachodnią technologią pozwalającą efektywnie zwalczać wirusy, grzyby, bakterie, pierwotniaki i wszelkie insekty. Rewelacyjna metoda polegająca na wytwarzaniu za pomocą zamgławiaczy gorącej i zimnejmgły, która jest mieszaniną nośnika i nowoczesnych termostabilnych preparatów dezynfekcyjnych lub dezynsekcyjnych. Zamgławiacz termiczny powoduje rozbicie kropli środka dezynfekcyjnego do wielkości poniżej 2 mikronów, co sprawia, że środek w postaci mgły jest przez długi czas unoszony wewnątrz obiektu. Gorąca mgła jest lżejsza od powietrza i dociera wszędzie, do każdego zakamarka zamgławianego obiektu, doskonale penetruje szczeliny do których nigdy nie dotarłby preparat z konwencjonalnego oprysku. 

Nowoczesna technologia połączona z doświadczeniem w doborze i rotacji preparatów daje 100% gwarancję skuteczności zabiegu.

Zabiegi przy zastosowaniu zamgławiania termicznego posiadają następujące zalety:

1. Równomierna, precyzyjna aplikacja substancji aktywnej a co za tym idzie mniejsze jej zużycie i mniejszy koszt.

2. Ograniczenie do minimum śladów po zabiegu (brak plam, zawilgoceń, zacieków)

3. Pełna penetracja obiektów, możliwość zabiegu w pomieszczeniach niedostępnych dla człowieka (poddasza, kanały wentylacyjne, zsypy śmieci itp.)

4. Szybka biodegradacja użytych preparatów.


Koszt usługi zależy od wielkości obiektu i ustalany jest indywidualnie. Zabiegi wykonujemy w każdym - dogodnym dla klienta terminie, zgodnie z aktualnymi standardami, stanem wiedzy i obowiązującego prawa, wymogami szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt, oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego Zachęcamy do nawiązywania stałej współpracy z naszą firmą, satysfakcja klienta gwarantowana.


Świadczymy usługi DDD dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji na terenie miast:
RZESZÓW, ROPCZYCE, MIELEC, DĘBICA, JASŁO, KROSNO, GORLICE, STRZYŻÓW, BRZOZÓW, JAROSŁAW, KOLBUSZOWA, LEŻAJSK, ŁAŃCUT, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, PRZEWORSK, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI, LESKO, LUBACZÓW, NISKO, PRZEMYŚL, SANOK, TARNÓW, NOWY SĄCZ, JANÓW LUBELSKI, SANDOMIERZ.


509 850 612

Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Profesjonalne Usługi MORTYL Firma zwalczająca prusaki, karaluchy, zwalczanie pluskiew, pcheł, meszek, zwalczanie szkodników żywności oraz szkodników magazynowych. Specjalizujemy się również w usuwaniu gniazd os i szerszeni – Rzeszów - województwo podkarpackie. Zwalczanie rybików, pcheł, odkomarzanie, zwalczanie komarów metodą zamgławiania, ozonowanie mieszkań i samochodów. Fumigacja, zabezpieczenie obiektu przed szkodnikami, System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, Program Zwalczania Szkodników (HACCP, IFS/BRC, AIB) Zwalczanie kretów, myszy, nornic.

Copyright © Mortyl 2017